DHOME DYSHE ME BALLKON

tradita e mikpritjes

Dhoma Dyshe permban nje ballkon, TV, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si : tualet, frigorifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

DHOME DYSHE ME BALLKON

tradita e mikpritjes

Dhoma Dyshe permban nje ballkon, TV, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si : tualet, frigorifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Dhome Dyshe me Ballkon

INFORMACION

Siperfaqja 30 m²
user
2 Te rritur
2 krevat tek
Wifi falas

Te ngjashme

DHOMA

null

Dhome Dopio

null

Dhome Dopio me Ballkon

null

Dhome Treshe Ekonomike

null

Dhome Treshe me Ballkon