MIRESEVINI NE HOTELIN TONE

Vendi Ideal Per

Te Shijuar Pushimet

Hotel Vila Tirana ndodhet 2.8 km nga Sheshi Skenderbej dhe 7km nga Dajti Express, resorti ofron nje tarrace dhe nje zone te perbashket argetimi. Gjithashtu tek ne do te gjeni vendin ideal per te pushuar larg zhurmes se qendres.

MIRESEVINI NE HOTELIN TONE

Vendi Ideal Per

Te Shijuar Pushimet

Hotel Vila Tirana ndodhet 2.8 km nga Sheshi Skenderbej dhe 7km nga Dajti Express, resorti ofron nje tarrace dhe nje zone te perbashket argetimi. Gjithashtu tek ne do te gjeni vendin ideal per te pushuar larg zhurmes se qendres.

akomodimi

akomodimi

RELAKS & KOMFORT

Dhomat Tona

Dhomat ne resort jane te pajisura me nje ekran TV te sheshte. Gjithashtu permbajne nje tualet privat, disa dhoma kane dhe ballkone. Te gjitha dhomat e Hotel Vila Tirana jane te pajisura me ajer te kondicionuar dhe tavoline pune. 

facilitete

SHERBIME

Gjate Qendrimit Tuaj

Parkim Falas

Wifi

Sherbim ne Dhome

Bar

Kaloni fundjaven tuaj ne Hotel Vila Tirana

Rezervo Tani dhe Eksploro Tiranen