DHOME TRESHE ME BALLKON

tradita e mikpritjes

Dhoma Treshe permban nje ballkon, sistem izolimi ndaj zhurmes, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si: tualet, frigorifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

DHOME TRESHE ME BALLKON

tradita e mikpritjes

Dhoma Treshe permban nje ballkon, sistem izolimi ndaj zhurmes, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si: tualet, frigorifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Dhome Treshe me Ballkon

INFORMACION

Siperfaqja 30 m²
user
3 Te rritur + 1 femij
1 tek + 1 krevat dopio large
Wifi falas

Te ngjashme

DHOMA

null

Dhome Dopio

null

Dhome Dopio me Ballkon

null

Dhome Dyshe me Ballkon

null

Dhome Treshe Ekonomike