DHOME TRESHE EKONOMIKE

tradita e mikpritjes

Dhoma Treshe permban ajer te kondicionuar, sistem izolimi ndaj zhurmes, TV dhe facilitete te tjera si : tualet, frigorifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

DHOME TRESHE EKONOMIKE

tradita e mikpritjes

Dhoma Treshe permban ajer te kondicionuar, sistem izolimi ndaj zhurmes, TV dhe facilitete te tjera si : tualet, frigorifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Dhome Treshe Ekonomike

INFORMACION

Siperfaqja 25 m²
user
3 Te rritur
3 krevat tek
Wifi falas

Te ngjashme

DHOMA

null

Dhome Dopio

null

Dhome Dopio me Ballkon

null

Dhome Dyshe me Ballkon

null

Dhome Treshe me Ballkon