DHOME DOPIO

Tradita e mikpritjes

Dhoma Dopio permban nje TV satelitor, ajer te kondicionuar, sistem izolimi ndaj zhurmes dhe facilitete te tjera si : tualet, frigorifer, dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

DHOME DOPIO

tradita e mikpritjes

Dhoma Dopio permban nje TV satelitor, ajer te kondicionuar, sistem izolimi ndaj zhurmes dhe facilitete te tjera si : tualet, frigorifer, dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese.

Dhome Dopio

INFORMACION

Siperfaqja 30 m²
user
2 Te rritur + 1 femij
1 krevat dopio ekstra-large
Wifi falas

Te ngjashme

DHOMA

null

Dhome Dopio me Ballkon

null

Dhome Dyshe me Ballkon

null

Dhome Treshe Ekonomike

null

Dhome Treshe me Ballkon