DHOME DOPIO ME BALLKON

tradita e mikpritjes

Dhoma Dopio permban nje ballkon, ajer te kondicionuar, sistem izolimi ndaj zhurmes dhe facilitete te tjera si : tualet, friogrifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

DHOME DOPIO ME BALLKON

tradita e mikpritjes

Dhoma Dopio permban nje ballkon, ajer te kondicionuar, sistem izolimi ndaj zhurmes dhe facilitete te tjera si : tualet, friogrifer dhe wifi falas. Hotel Vila Tirana ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Dhome Dopio me Ballkon

INFORMACION

Siperfaqja 30 m²
user
2 Te rritur + 1 femij
1 krevat dopio extra-large
Wifi falas

Te ngjashme

DHOMA

null

Dhome Dopio

null

Dhome Dyshe me Ballkon

null

Dhome Treshe Ekonomike

null

Dhome Treshe me Ballkon